עבודה באוסטרליה

הכוונה מקצועית לקריירה עתידית

כל אדם דואג לקריירה העתידית שלו, בין אם הוא נמצא לאחר שחרורו הצבאי ובין אם הוא התחיל את העשור השלישי לחייו. בחירת קריירה בעיקר בעשור האחרון היא משימה לא פשוטה, משום שריבויי המקצועות ואופציות התעסוקה אל מול דרישות השוק מבלבלת רבים ועל כן יש להסתייע בהכוונה מקצועית על מנת לבנות את הקריירה העתידית שלכם.
הקריירה היא פן משמעותי בחייו של האדם, משום שהיא מרכיבה שני קריטריונים מהותיים, האחד הוא הסיפוק האישי מהעשייה היום יומית של כל אדם, ואילו הפן השני הוא הפרנסה. כל עוד אדם אינו מצליח לשלב בין שני קריטריונים אלו, הוא עתיד לנחול אכזבה ואף לפתח מרמור בחייו.
הכוונה תעסוקתית מסייעת לכל אדם המתלבט באשר לעתידו המקצועי, למצוא את המשבצת הנכונה לו באופן אישי באחוזי הצלחה גבוהים כך שעתידו יהיה מובטח לפחות בפן התעסוקתי.

הכוונה תעסוקתית מעבר לים

יש לא מעט ישראלים אשר מעדיפים לבלות את חייהם מעבר לים, ועל כן הם מחפשים לעצמם את אפיק הפרנסה הנכון להם. בין ישראל לבין מדינות אחרות מעבר לים יש פער באשר לתחומי התעסוקה המועדפים והנדרשים בהתאם לדרישות המקומיות , כמו גם דרישות קבלה אחרות לכל משרה בכל מקום בעולם.

כל עוד מדובר בישראל, סביר להניח כי אתם כאזרחי מדינת ישראל מכירים את מפת התעסוקה , אך האם אתם מכירים את הדרישות ואת אופציות התעסוקה מעבר לים? לא בטוח.אם אתם מתלבטים באשר למקצוע המועדף במדינה ספציפית מעבר לים, לא כדאי להמר ויש להסתייע בהכוונה תעסוקתית, משום שהימור זה יכול לעלות לכם ביוקר בטווח הקצר והארוך גם יחד.

כיצד מסייעת הכוונה תעסוקתית

הכוונה תעסוקתית תסייע לכם למצוא את הנישה התעסוקתית המתאימה לכם באופן אישי, הן בהתאם ליכולות המקצועיים שלכם (אלו שרכשתם בעבר ואלו שקיימים בכם בפן האישיותי), והן בהתאם לדרישות השוק.
לעיתים אתם יכולים להיות בטוחים כי תחום אחד בו הינכם חזקים , מקצועיים וטובים נכון למקום אליו אתם עוברים, אך המציאות הלכה למעשה מוכיחה כי לא קיימת דרישה במדינה הספציפית, מה שישאיר אתכם עם ידע ומקצועיות אך ללא עבודה.
הכוונה תעסוקתית תחשוף בפניכם את דרישות השוק במדינה אליה את עוברים, ואם אתם לפני לימודים מקצועיים, ההכוונה המקצועית תסייע לכם לבחור את תחום הלימודים אליו נכון לכם להירשם. קחו בחשבון כי הבחירה היום תשפיע רבות על עיצוב חייכם בעתיד.

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה