עבודה באוסטרליה

פניה לייעוץ בנושא עבודה

המאמר באדיבות אתר GDNC.co.il - המרכז יועצים ומאמנים ממגוון תחומים וביניהם ייעוץ עסקי, אימון אישי, אימון קריירה, ייעוץ זוגיות ועוד...

פעמים רבות אנו נמצאים בצומת בחיינו בה איננו מסוגלים להחליט באיזו עבודה כדי לנו לעבוד. הבחירה במקום העבודה הנכון לנו חייבת להיות מוקפדת וזאת על מנת שנוכל להשיג את המטרות שלשמן החלטנו לעבוד במשרה זו או אחרת. פנייה לאנשי ייעוץ אשר מומחים בתחום הכוונה לתעסוקה הוא צעד אשר יכול לעזור לנו רבות בקבלת ההחלטה הנכונה.

עבודה למטרות שונות

הדילמות באשר למקום העבודה בו אנו מעוניינים לעבוד יכולות להיות מנת חלקם של צעירים לאחר צבא אשר מעוניינים לטייל ברחבי העולם אך חייבים לחסוך כסף לטיול זה, דילמה של אנשים אשר מעוניינים להירשם לשנת הלימודים ומעוניינים לעבוד בעבודה זמנית אשר תאפשר להם לחסוך הון התחלתי לשכר הלימוד של השנה הראשונה והשנייה של הלימודים. דילמה זו יכולה גם להיות מנת חלקם של אנשים אשר כבר סיימו ללמוד אך אינם יודעים מהי המשרה הנכונה ביותר עבורם, זו אשר באמצעותה הם יוכלו להתחיל ולבנות את הקריירה שלהם, ויש גם אנשים אשר עובדים שנים רבות במקצוע מסוים, אך הגיעו למסקנה כי הם מעוניינים לעבור הסבה מקצועית, אך עדיין לא החליטו באיזה תחום. הפתרון היעיל ביותר לכל הסיטואציות אשר תוארו כאן יהיה פנייה אל יועצים מקצועיים המומחים בכל הקשור אל תחום העבודה.

יש לכם עבודה? גם כאן נוכל לעזור

אם אתם כבר מועסקים במשרה זו או אחרת ומרוצים מהכיוון התעסוקתי שבו בחרתם, אך נתקלים בתהיות לגבי האם המעסיק שלכם אכן מעניק לכם את כל הזכויות המגיעות לכם במסגרת מקום העבודה, פנייה אל אנשי מקצוע העוסקים בייעוץ עבודה או עורך דין המומחה בכל הקשור אל דיני עבודה תוכל לעזור לכם רבות. איש מקצוע זה יוכל להסביר לכם הכל אודות חוק הגנת השכר, מהי משרה מלאה ומה המשמעות של אחוזי משרה שונים בהתאם לחוקי העבודה, מהם פיצויי הפיטורין המגיעים לכם במקרה בו המעסיק פיטר אתכם לאחר מספר שנות עבודה, זכויות של עובדת בהיריון ועוד. בנוסף, אם אתם בני נוער והחלטתם לעבוד בחופשת הקיץ חשוב שתוודאו מה מגיע לכם ועל ידי כך תבינו האם המעסיק שלכם מנצל אתכם או משלם לכם כהלכה.

מעוניינים לעבוד בחו"ל? קבלת ייעוץ תעזור לכם

אם החלטתם כי אתם מעוניינים לעבוד תקופה של מספר חודשים בחו"ל באחת ממדינות אירופה, בארצות הברית או בכל מדינה אחרת ברחבי העולם אצל חברה או מעסיק המבטיחים לכם הכנסה יפה, ההמלצה היא לפנות אל יועץ ולברר מהם הדברים שחשוב לדעת טרם אתם רוכשים כרטיס טיסה או חותמים על חוזה כלשהו עם המעסיק. כאן היועץ יעזור לכם לבחור את המשרה המתאימה לכם ביותר וכן יסביר לכם מהם הנקודות החשובות שחשוב לברר מול המעסיק כדי להבין האם העבודה אכן תשתלם לכם.

לסיכום, ייעוץ עבודה על ידי מומחים יעזור לכם להחליט מהי המשרה המתאימה לכם בארץ או בחו"ל וכן מה הן הזכויות שלכם ומה הן הנקודות החשובות ביותר לבירור טרם אתם מחליטים על עבודה זו או אחרת.

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה