עבודה באוסטרליה

עבודה בקנדה – שוק עצום ומשגשג

קנדה היא אחת המדינות הבודדות במערב שצלחו את המשבר הכלכלי האחרון שעבר על העולם בצורה מצוינת, ללא הפסדים משמעותיים לכלכלה המקומית וללא פגיעה מהותית באורחות החיים במדינה המתקדמת הזו מצפון לארה"ב. עובדה זה משליכה על אפשרויות של עבודה בקנדה, מכיוון שהשוק הקנדי משגשג. מדובר על מיליוני אנשים שנמצאים ברווחה כלכלית טובה, ולכן העבודה במדינה הצפונית אטרקטיבית מאוד ומציעה אפשרויות לרווחים מדהימים.

עבודה בקנדה - קצת רקע מקדים

קנדה היא המדינה השנייה בעולם מבחינת שטחה, אך בגלל מיקומה הצפוני מרבית המדינה הענקית הזו איננה מיושבת, כי מדובר על תנאי קור קיצוניים בצפון הרחוק. בקנדה כ-35 מיליון תושבים (35 מיליון לקוחות פוטנציאליים...), והיא מחולקת לעשרה אזורים נפרדים. כידוע, חלק מתושבי קנדה דוברי צרפתית והרוב דובר אנגלית. מבחינת עבודה בקנדה העבודות הן בעיקר באזורים ובערים דוברי האנגלית מטעמים מובנים.

כלכלת קנדה דומה מאוד לזו של ארה"ב, אך ההבדל המהותי הוא שקנדה מתפקדת גם כמדינת רווחה עם תנאים סוציאליים יותר טובים מאשר בארה"ב. הכלכלה היא כלכלת שוק חופשי גדולה ומתקדמת מאוד, ורמת החיים במדינה נחשבת לבין הגבוהות בעולם. נתון חשוב מאוד לגבי עבודה בקנדה, כי בכל עבודה שתבחרו השוק הוא גדול ועשיר, כך שפוטנציאל הרווחים משמעותי ויציב.

בעיקר מכירות אך לא רק

עבודה בקנדה היא בעיקר עבודת מכירות, כמו במרבית במקרים של עבודות בחו"ל. מדובר על מכירות בקניונים, מרכזים מסחריים או בערים עצמן, עבודה בקנדה בתחומי מכירות יכולה להיות של מוצרי טיפוח, צעצועים ומגוון מוצרים אחרים מכל תחומי החיים. מכירות אינן מתאימות לכל אחד, ורבים חוששים מסוג זה של עבודה בקנדה, אך בפועל אם מתמידים, המכירות הולכות בצורה טובה והרווחים גדולים בהתאם.

הקנדים נחשבים עשירים באופן יחסי ואוהבים לקנות. אך אין זה נכון כלל וכלל לומר שכל העבודות הן עבודות מכירה. ישנן עבודות אחרות ומגוונות שניתן לעבוד בקנדה, החל מהובלות, חברות שירותים שונות, מלצרות ועוד שפע תחומים ועבודות שכולן מגלמות הבטחה כספית טובה.

בכל מקרה שלא יהיה ובכל תחום, אם רוצים להצליח ולהרוויח טוב לקראת הלימודים או לקראת הטיול הגדול במסגרת עבודה בקנדה אז צריך להתאמץ, לעבוד קשה - לפעמים במשך שעות רבות ולנסות להיות הכי טובים בכל עבודה.

שיעורי בית לקראת עבודה בקנדה

המעבר לארץ חדשה למטרות עבודה וחיסכון מצריך הכנת שיעורי בית טובים. עבודה בקנדה היא לרוב רווחית ומהנה מאוד, אך חשוב לברר לקראת מה הולכים מבחינת עבודה, תנאים והאם העניין מתאים לכם.

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה