עבודה באוסטרליה

השמת בכירים הפתרון המושלם גם למעסיקים וגם לעובדים

המציאות היום בשוק העבודה בכלל ובמקצועות הבכירים בפרט, מראה על תנודתיות גבוהה מאוד של עובדים ממקום למקום, היום בניגוד לפעם הוותק כבר לא משחק תפקיד חשוב בקורות החיים, אלא הרבה פעמים הגיוון, האתגר והשינויים שאיתם התמודד העובד במהלך שנות עבודתו הם אלו שגורמים למעסיקים להעדיף אותו על פני מועמדים אחרים.

גם המעסיקים וגם העובדים יודעים שהניידות הגבוהה ממקום עבודה אחד למשנהו, מהווה קושי ואתגר במציאת השילוב הנכון בין האדם המתאים לתפקיד המבוקש.

חברות השמה בכירים באו כדי לפתור את הבעיה הזו, החברות חוסכות זמן רב של חיפוש והתאמה לעבודה גם לחברות עצמן וגם למחפשי העבודה.

חברות השמת בכירים באמצעות כוח אדם מיומן, ראיונות אישיים וכלים נוספים העומדים לרשותם, מצליחות להקים מאגר מקצועי ואיכותי של אנשים המחפשים עבודה וגם של מעסיקים ראויים אשר יכולים להציע תפקידים בכירים מרתקים ומאתגרים.

במאגרי כוח האדם של חברות השמת בכירים, נמצאים גם אנשים שהינם מועסקים בחברה אחרת, אבל הם תמיד פנויים לשמיעת הצעות עבודה חדשות וזאת כדי להתקדם קדימה גם מבחינת הקריירה וגם מבחינת התנאים.

חברות השמת בכירים מקצועיות יודעות לזהות בדיוק את צרכי הארגון ויודעות כיצד למצוא בעבור הארגון את האדם שבדיוק מתאים להם מתוך מאגר העובדים שברשותם.

חשוב גם לזכור כי חיפוש עבודה במקצועות הבכירים חייב להיעשות הרבה פעמים בצורה דיסקרטית, גם בעלי החברות אינם רוצים שמישהו ידע שהם מתכננים לבצע שינויים בכוח האדם הבכיר שלהם וגם העובדים שנמצאים הרבה פעמים מועסקים בחברה אחרת, אינם רוצים שהבוסים הנוכחיים שלהם ידעו שהם מחפשים עבודה אחרת, עד אשר הם לא ימצאו את העבודה המתאימה להם. חברות השמת בכירים מהוות את הגשר הדיסקרטי בין החברה לבין העובד הפוטנציאלי.

כולם יודעים שהיום קשה מאוד למצוא עבודה בכירה או עובד למקצוע בכיר רק באמצעות פרסום מודעות באינטרנט, פרסום המודעות גורם בתגובה להצפה של קורות חיים של הרבה אנשים שרובם בדרך כלל אינם בעלי הכישורים או הניסיון לתפקיד. הצפה זו של קורות החיים גם גורמת למעסיקים הפוטנציאליים לבזבז זמן יקר ולפעמים היא גם גורמת לכך שהמועמדים המתאימים ילכו לאיבוד בין שאר המועמדים שמתאימים פחות, לכן גיוס עובדים דרך חברת השמת בכירים בהחלט יכול להיות פתרון מצוין כדי למצוא את השידוך הנכון בין התפקיד הבכיר לבין האדם שימלא אותו.

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה