עבודה באוסטרליה

עסקים למכירה - שווה השקעה

התחלה חדשה, הזדמנות חדשה, עסק משלכם...אם זה מושא חלומותיכם - זה הזמן להתחיל להתעניין בתחום עסקים למכירה. עסקים למכירה הם הזדמנות נהדרת להשקעה, כאשר מחפשים להקים עסק חדש. אך כמובן שההשקעה שכרוכה בפתיחת עסק אינה רלוונטית לכל אחד: בכדי למצוא עסקים למכירה דבר ראשון יש להצטייד בכסף, אך מלבד זאת, חשוב שתצטיידו בידע הנדרש בתחום פעילות העסק וניהולו.

אם אתם משוכנעים שאתם בעלי היכולת המתאימה לניהול עסק ומחפשים הזדמנות עסקית, עכשיו כל מה שדרוש לכם הוא רק להשיג אחד כזה. המקום הראשון בו תחפשו עסקים למכירה יהיה כמובן בלוח המיועד במיוחד למטרה זו, אשר מתפרסם באתרי אינטרנט ובעיתונים. תוכלו למצוא שם עסקים שנמכרים מסיבות רבות ומגוונות. כל עסק הוא פוטנציאלי עבורכם.

נקודות למחשבה

לאחר שעברתם על מספר עסקים, וזיהיתם בהם פוטנציאל כלכלי- כעת יש לרדת לעומקן של כמה נקודות קריטיות לקנייה:
  • בדיקת שטח: כמובן שלפני הקנייה חובה עליכם לבקר בעסק עצמו, אך ביקור אחד אינו מספיק! עסקים מוצעים למכירה בגלל סיבות שונות, ולא תמיד המוכר יחשוף בפניכם את כל האמת. ולכן, האחריות מוטלת עליכם. בקרו בעסק מספר פעמים בימים שונים, בחנו את שביעות הרצון של הלקוחות והעובדים, ונסו לזהו נקודות בעייתיות שעלולות להוות מכשול עבורכם.
  • עזרה מקצועית: הערכה של עסקים העומדים למכירה היא מורכבת, וסביר להניח שלא תבחינו בכל הפרמטרים שהעסקה כוללת, ותפספסו פרטים מהותיים שעלולים לגרום לכם להפסדים בהמשך. לכן, בעת קניית עסק מומלץ להיעזר ברואה חשבון ועורך דין מומחים לעניין, אשר יוכלו לסייע לכם בהערכת כדאיות העסקה, וייעצו לכם בכל הנוגע למימון ההשקעה, תמחור הסחורה וניהול העסק. כמו כן, נוכחות עורך הדין חשובה כדי לשמור על אופייה החוקי של העסקה, וכדי למנוע הטעיות מצד מוכר העסק.
  • אפשרויות מימון: גם אם מצאתם את העסק המושלם עבורכם, בחנתם אותו וחקרתם אותו, אבל אין לכם מספיק כסף - אל תגידו נואש. תוכלו להיעזר בהלוואות מהבנק או בתי השקעות שונים אשר יעזרו לכם במימון הרכישה.
  • תוכנית עסקית: עסקים עובדים פעמים רבות באותה שיטה במשך שנים. ולכן, אל תהססו לאחר הרכישה לשנות את דרכיהם, ולהנהיג שיטות חדשות שעשויות לתרום יותר לעסק.

 

באבלס | בניית תקציב | דרושים הייטק | מודל עסקי

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה