עבודה באוסטרליה

עבודה באוסטרליה? שמעתם נכון!

היו שאמרו שזה לא מתאים להם, יש שחושבים שעבודה בחו"ל לא בשבילם אם הייתה ניתנת בידנו האפשרות, כנראה שרובנו היינו מוותרים על העבודה היומית שלנו, ופשוט מתחילים לבלות. אבל עד שהכסף יתחיל לצמוח על העצים, מה יכול להיות יותר טוב מאשר לעבוד במקום בו תפגוש באנשים נחמדים, תוכל לצאת לבלות, וכמובן - לעשות הרבה כסף? המקום הזה, הוא לא אחר מאשר אוסטרליה.

אוסטרליה היא מקום נהדר לאנשים צעירים, אשר רוצים לחסוך כסף לטיול או לעתיד, תוך כדי שילוב בין עבודה לבילוי. מה כל כך מיוחד במקום הזה? קודם כל, זה האי הגדול ביותר בעולם. למרות שרוב שטחה של היבשת הזו הוא מדבר, החופים עצמם הם לבנים ומרהיבים, ומספקים כמה מאתרי הגלישה הטובים בעולם. חוץ מזה, האנשים החמים, מזג האוויר והשפה מקלים מאוד על השהות שם ותורמים לחוויה.

מה אני אעשה כשאהיה גדול...?

האפשרויות העומדות בפני ישראלים, הרוצים לעבוד בחו"ל הן רבות: אבטחה בבתי קזינו, חנויות, ומרכזי קניות יכול להתאים ליוצאי יחידות קרביות, עבודות פיזיות בחוות, וקטיף לאלו מכם שמוכנים להזיע בשביל הכסף, מכירה מדלת לדלת של צבעי שמן, וכמובן מכירה בעגלות. מכירה בעגלות היא כנראה העבודה הנוחה ביותר, וגם המשתלמת יותר, משום ההיצע הרחב של המוצרים ונקודות המכירה. העגלות ממקומות בדרך כלל בקניונים הגדולים שבערים המרכזיות, והמכירה מתמקדת במוצרים שונים, החל ממוצרי ים המלח וכלה בערכות ציפורניים, כך שלקוחות מכל הסוגים והמינים נמשכים אליהן ומשקיעים את כספם.

כל מה שצריך זה קצת רצון... וויזה

כפי שמקובל בעוד כמה ארצות, כדי להיכנס לאוסטרליה יש להצטייד בוויזה. ניתן לקבל וויזת תייר, אשר תקפה בדרך כלל לתקופה של שישה חודשים, ולעיתים היא ניתנת להארכה.כמו כן, ישנה וויזת הסטודנטים, וויזת העסקים שמאפשרת שהייה בין 3 חודשים ל-4 שנים. אנשים המצוידים בוויזת תייר אינם מורשים לעבוד באוסטרליה, ותפיסה על ידי הרשויות יכולה להוביל לגירוש מהיבשת והכתמת הדרכון.

אוסטרליה - לא רק עבודה

עד כמה ששעות העבודה יכולות להיות מהנות ומרתקות, צריך לזכור שגם אחרי שעות העבודה יש הרבה מה לעשות. תוכלו לצאת לבלות במועדונים השונים או לקפוץ מפאב אחד למשנהו, תוך כדי שתיית בירה אוסטרלית איכותית. תוכלו גם לגשת לחוף הקרוב ולהתחיל לגלוש, או סתם לשכב על החוף. ואם אתם ממש הרפתקנים - באוסטרליה לא חסרים גם אתרי צלילה, באנג'י, ושאר דברים אתגריים.

 

דרושים - עבודה בחו"ל

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה