עבודה באוסטרליה

ביטוח נסיעות לחו"ל כללית – ביטוח בטוח

נוסעים לחו"ל ואתם חברים בקופת חולים כללית? יש לכללית ביטוח נסיעות לחו"ל כללית שיכול לעניין אתכם מאד. קופ"ח כללית באמצעות חברת הביטוח כלל ודיקלה חברה לביטוח בע"מ הכינו לכם חבילת ביטוח לחו"ל על כל צרה שלא תקרה במחירים אטקרטיביים במיוחד לחברי הקופה. ביטוח כזה מכיל גם ביטוח רפואי סטנדרטי או מקיף ופרטני וגם ביטוח כבודה או מטען כדי שתהיו מכוסים מפני אובדן החפצים שלכם או גניבתם. ביטוח נסיעות לחו"ל כללית הוא ביטוח בטוח עבור חברי הקופה.

מסלולי ביטוח נסיעות לחו"ל כללית

בכללית שלושה מסלולים עיקריים:

  • מסלול רגיל – ביטוח נסיעות לחו"ל כללית זה הוא הביטוח הסטנדרטי המיועד לאנשים עד גיל 75 שנמצאים במצב בריאותי טוב ללא מחלות או קשיים מיוחדים וכאלה שמתכוונים לטייל במקומות סטנדרטיים ללא ספורט אתגרי, או טיולים במקומות בעלי רמת סיכון גבוהה.
  • מסלול אתגרי – ביטוח נסיעות לחו"ל כללית זה מיועד לאנשים המתכוונים לעסוק בספורט אתגרי מסוגים שונים: סקי, טיפוס הרים, סנפלינג, רפטינג וכדומה.
  • מסלול משופר – ביטוח נסיעות לחו"ל כללית זה מיועד לאנשים בעלי מצב רפואי קודם (אנשים בעלי מחלות ידועות או קשיים רפואיים אחרים), נשים בהריון עד שבוע 30 וגם הרחבה על בסיס בקשות ספציפיות.

גובה הכיסוי של ביטוח נסיעות חו"ל כללית

הכיסויים של ביטוח זה של כללית משתנים בהתאם לכל מסלול ומסלול לפי המרכיבים של המסלולים השונים באופן הבא:
  • הוצאות אישפוז – ביטוח נסיעות לחו"ל כללית מעניק לכם כיסוי שבין חצי מליון דולר ועד 850,000$ למסלול האתגרי.
  • הוצאות רפואיות אחרות – ביטוח נסיעות לחו"ל כללית בכל שלושת המסלולים מעניקים לכם כיסוי לא מוגבל כל עוד אי נו כרוך בהוצאות אישפוז.
  • הוצאות רפואיות הקשורות בהחמרה של מחלה קיימת – כיסוי זה מוענק רק למי שרוכש ביטוח נסיעות לחו"ל כללית משופר ועד לסכום של 200,000$.
  • הוצאות רפואיות הקשורות להריון – כיסוי זה מוענק לכם במסגרת המסלול המשופר עד לגובה של 200,000$ וזאת עד לסוף חודש 26 והחל מחודש 27 הכיסוי הוא עד 50,000$.
  • הוצאות בגין ביטול, קיצור הנסיעה, או רכישת כרטיס חלופי – הכיסוי יהיה עד גובה של בין 4000$ ועד 7000$ בכפוף למסלול הפוליסה שנרכש.
ביטוח נסיעות לחו"ל כללית כולל גם סעיפים רבים אחרים, כגון סיכון נכות מתאונה בחו"ל או סיכון מוות מתאונה בחו"ל (בין אם מדובר בטיול בתאלינד, נופש במלטה או טיול קניות בניו יורק), ביטוח מטען, טיפול חירום לשיניים וכיוצא באלה סעיפים שבכללית מעניקים להם תשומת לב מירבית. ביטוח נסיעות לחו"ל כללית מעניק לכם גם שירות בשפה העברית בכל מקום בעולם באמצעות שיחת ועידה מכל מקום עם רופא מהארץ. כמו כן, אתם יכולים לבטח פריטי מטען מיוחדים כגון מחשבים ניידים או מכשירי אלקטרוניקה אחרים וכן חפצי ערך אחרים בצורה של תוספת לפוליסה הקיימת.

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה