עבודה באוסטרליה

כתיבה שיווקית באנגלית

שיווק היא מילה נרדפת להצלחה בעסקים וכל בעל עסק באשר הוא, מבין כי ללא שיווק מקצועי, אין הוא יכול להצליח כמצופה מפועלו או מהמוצר אותו הוא מוכר. בכל מדינה ברחבי העולם, מתבצעות מספר פעולות שיווקיות בהתאם למוצר לקהל היעד שלו, לדרישות השוק ועוד.
עידן האינטרנט פתח בפנינו אפיקי פרסום ושיווק נוספים ומרובים, ועל כן התחרות הפכה להיות גדולה יותר ורבים נלחמים על פלחי השוק אליהם הם פונים.

כדי שעסק יצליח בשיווק, עליו להתמקד במספר אפיקים שאחד מהם הוא כתיבה שיווקית באנגלית בעברית ובכל שפה אותה מדברים קהלי היעד אליו מכוון בעל העסק את פועלו.

מדוע כתיבה שיווקית?

כתיבה שיווקית נכונה ומותאמת, היא הדרך להפיץ את פועלכם בקרב קהלי יעד רבים ככל האפשר.
אין דרך טובה ונכונה יותר להפיץ את משנתכם ופועלכם מעבר למילים בין אם זה באתר האינטרנט שלכם, על גבי דפי נחיתה, באמצעות כתבות שיווקיות שתהוונה ככתבות יחסי ציבור, פליירים ועוד.
כל כתיבה שיווקית צריכה להיות על פי הכללים המנחים שלה, כשגולת הכותרת של כל כתבה היא, להניע את הקורא לפעולה, אחרי הכל כל מהות העסק היא להשיג כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים ולקוחות בפועל, אשר יגדילו את מחזור המכירות שלכם.

כתיבה שיווקית חייבת להתבצע על ידי כותבים מקצועיים שמכירים את רזי הכתיבה השיווקית, אחרת אתם מפספסים מהמטרות העיקריות אותן אמורה למלא הכתיבה.

מדוע כתיבה שיווקית באנגלית?

עסקים רבים בישראל אינם מיעדים את פועלם אך ורק לקהל היעד הדובר את השפה העברית, ומתרחבים לעשייה בינלאומית, תוך רצון להגיע לאוכלוסיה הדוברת את השפה הבינלאומית אנגלית. אנשים רבים דוברים את השפה אנגלית ועל כן קל יותר לזכות בלקוחות נוספים שירחיבו את היקף המכירות החודשיות, החצי שנתיות והשנתיות שלכם.

בבואכם לפרסם תוכן שיווקי באנגלית, חלה עליכם החובה למצוא כותב תכנים שאנגלית היא שפת אם ששגורה בפיו על מנת שהטקסט יהיה אותנטי ואיכותי. כידוע לשפה האנגלית יש מספר מילים אשר להן משמעות זהה, אך ישנן גם מילים שאם הן לא תשובצנה נכונה בטקסט, הוא עלול לקבל משמעות שונה מזו שהתכוון אליה המשורר

כיצד בוחרים כותב תכנים באנגלית?

על מנת לבחור כותב תכנים מקצועי ומיומן, חשוב לקרוא חומרים אותם הוא כתב בעבר עבור חברות מגוונות. אם האנגלית אינה שפת אם שלכם, בקשו עזרה מחברים ומכרים בבחינת איכות הטקסט ואל תתפשרו על הפחות מהטוב ביותר.

Tofel
כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה