עבודה באוסטרליה

לחסוך בעלויות כשעובדים באוסטרליה- מגורים

בחרתם להצטרף לאלפי ישראלים הנהנים מתקופת עבודה באוסטרליה ומשלבים בין עבודה לטיולים? כבר בפגישה עם המעסיק הפוטנציאלי רצוי שתבררו לגבי טיסות זולות שיביאו אתכם ליעד העבודה המרכזי. מלבד טיסות זולות, כדאי לברר את מראש לגבי כל התנאים הנוגעים לעבודה באוסטרליה. האם החברה המספקת עבודה באוסטרליה דואגת למגורים או שתאלצו לשכור דירה בעצמכם? במידה הדירה עליכם, כדי שתתמקדו עוד בטרם תבררו על טיסות זולות, על חיפוש צעירים נוספים המתכננים עבודה באוסטרליה ובכך תוכלו לחסוך זמן יקר בחיפוש אחרי שותפים מתאימים.

לחסוך עלויות כשעובדים באוסטרליה- טיסות זולות

בוודאי תרצו גם לטייל בתקופה שבה כבר תהיו בחוץ-לארץ למטרת עבודה באוסטרליה. בניגוד למה שחושבים, דווקא הזמנה מראש לא תביא אתכם למצב של טיסות זולות יותר. מלבד טיסה הלוך וחזור לישראל, לעיתים תגלו שדווקא מבצעי הרגע האחרון מאפשרים לכם את האופציות של טיסות זולות ביותר, בין היתר ניתן לשלב טיסות לתאילנד או ליעדי נופש אחרים באיזור. כמו כן, הזמנה מראש, דווקא דרך מצבעים של טיסות זולות, לעיתים כרוכה בחוסר יכולת לבטל את הטיסה או עמלה גדולה בשינוי יעד של טיסות זולות. כאשר אתם בוחרים באופציה של עבודה באוסטרליה , לכו על ההרפתקה, וכבר קבלו החלטה במקום על טיולים לפי האנשים שתכירו והמקומות שתקבלו עליהם המלצות.

לחסוך עלויות כשעובדים באוסטרליה- ביטוח רפואי

נכון, זה הדבר באחרון שאתם רוצים לשמוע עליו כשאתם ניגשים לקראת טיול. עבודה באוסטרליה אכן מספק מימד של ריגוש לקראת הרפתקה, אתם עסוקים בקריאת חומר על מקומות אקזוטיים וחיפוש אחרי טיסות זולות, אבל אל תיתנו לזה לגרום לכם להתנהג באופן בלתי אחראי. חברות ישראליות רבות מציעות ביטוח רפואי בחו"ל בעלות נמוכה מאוד של החל מדולר ליום שיבטיח לכם שתקופת העבודה באוסטרליה תעבור בנעימים ובבריאות מבלי שתחזרו לארץ עם חובות על טיפולים רפואיים. כשאתם בוחרים בתקופת עבודה באוסטרליה-זכרו שאתם במדינה זרה בה הזכויות הרפואיות שלכם לא תופסות וגם סתימה תמימה בשן עלולה לעלות לכם בשבוע עבודה.

לחסוך עלויות כעובדים באוסטרליה- שופינג

למרות התדמית הרומנטית של אוסטרליה כמרחבים פתוחים וחוות נרחבות, כבוחרים עבודה באוסטרליה מגלים ישראלים רבים להפתעתם שמדובר בערים מודרניות ולא זולות כלל. בחנויות בקניונים סביר להניח שלא תימצאו סחורה זולה יותר מאשר בתל אביב, אלא אם כן מדובר במכירת סוף עונה, ואז חשוב שלא תתפתו למחירים החד ספרתיים ותחשבו לפי השער בהתאמה למטבע הישראלי. חוק הברזל הוא שחולצה שלא הייתם קונים ב-100 ₪ בארץ-לא לקנות במחיר המקביל גם בזמן עבודה באוסטרליה. חבל שכל מה שהרווחתם ילך על בגדים שרק יעלו לכם יותר גם כמשקל יתר במזוודה.

ועוד מילה שלא קשורה לכסף-לא לשכוח את ההורים בארץ!!! שימו אותם על החיוג שמות כך שתוכלו לדבר איתם בנוחות. כי אוסטרליה או ישראל- אמא יש רק אחת.

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה