עבודה באוסטרליה

מפות בחו"ל – כדי שלעולם לא תאבדו את הדרך

ללכת לאיבוד בחו"ל יכולה להיות הרפתקאה נהדרת שתוביל אתכם התיירים למקומות חדשים ולחוויות שלא ציפיתם להם, אולם ללכת לאיבוד בחו"ל יכול להיות גם חוויה מפחידה, מרתיעה, במיוחד בארץ זרה שאינכם מכירים את שפתה, בשעת לילה מאוחרת, וכשהתכוונתם להגיע למקום אחר לחלוטין, וכעת הדבר היחיד שמטריד אתכם הוא "איפה אני לעזאזל ?"

התנהלות עם מפות בחו"ל – איך לא לאבד את הדרך

על מנת שלא לאבד את הדרך בחו"ל, נדרש כל תייר להצטייד במפות מתאימות לאיזור בו הוא מתעתד לבקר. עצה זו נכונה עבור ערים גדולות בארצות מערביות, וגם עבור מי ששמים פעמיהם לארצות אקזוטיות דווקא, שם נדרשת על אחת כמה וכמה עבודה נכונה עם מפות מעודכנות של האיזור המתויר.

מפות בחו"ל מגיעות כיום במגוון עצום של פורמטים- ספרי מפות המתאימים לאיזורים שונים ומיועדים להיכנס לתרמיל הגב או למזוודה, מפות וירטואליות הנגישות דרך האינטרנט ואליהן אפשר להגיע מכל מחשב בכל ארץ יעד (רק שכאמור, הן מחייבות גישה למחשב), וכמובן – מפות בחו"ל המופעלות באמצעות מכשירי GPS , המיועדים למי שגומעים מרחקים במכונית ומבקשים להגיע בקלות מנקודה לנקודה, מבלי להידרש לחיפוש הדרך בספרי המפות (המשמשים בטיולים אלה לגיבוי בלבד).

היכן תוכלו להשיג מפות בחו"ל ?

איתור מפות בחו"ל אינו משימה קשה יתר על המידה, בעיקר בארצות מערביות הרגילות לנוכחות מוגברת של תיירים בשיטחן. תוכלו למצוא מפות בכל חנויות הספרים בהם תבקרו, בלשכות התיירות הפזורות באטרקציות המרכזיות בערים, וכן בסוכנויות להשכרת רכב דרכם תוכלו לקבל מפה בכל השכרת רכב שתבצעו. הבעיה היחידה של מפות הנרכשות בחו"ל היא כמובן השפה, כך שאם אינכם קוראים אנגלית שוטפת, כדאי שתצטיידו במפות כבר מהארץ לפי יעד הטיול שלכם.

אם אתם מתכוונים לקחת איתכם מהארץ GPS לטיול בחו"ל, תצטרכו לטעון אותו מראש בתוכנת המפות של ארץ היעד אליה אתם מתעתדים לטוס (למשל בטיסות לדרום אמריקה). נתון זה הוא חשוב ביותר, היות ואם תגיעו עם הGPS ללא תוכנת המפות המתאימה, לא תוכלו להשתמש בו ותצטרכו להשכיר GPS מקומי בתשלום נוסף.

על חשיבותם של מפות באוסטרליה – ארץ המרחבים והמרחקים הארוכים

מפות בחו"ל הן הכרחיות במיוחד בארצות דוגמת אוסטרליה, ארץ רבת מרחבים וכבישים ארוכים במיוחד. אם אתם מתעתדים להגיע לאוסטרליה, אנו ממליצים כי תצטיידו במפות מתאימות כבר בארץ, על מנת שבהגעתם אליה תוכלו להתנייד בה בקלות וביעילות. אם אתם מתעתדים לעבוד באוסטרליה, דעו כי תוכלו לקבל מפות מתאימות לאיזור המגורים והעבודה שלכם דרך Rose Trading (אלה אנחנו !), חברת ההשמה ששכרה אתכם לעבודה, כך שתוכלו להרגיש בטוחים בסביבתכם החדשה.

 

כל הזכויות שמורות לחברת Rose Trading עבודה באוסטרליה